ПРО НАС

РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ СУЧАСНИХ ВЕБ САЙТІВ
ДЛЯ БІЗНЕСУ, ТОРГІВЛІ, ІМІДЖУ

(098) 63-85-662


НАС ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ ЗА ЦИМИ ПОСИЛАННЯМИ:


MAKSYMCHK WEB DEVELOPMENT


заснована в 2009 році молодим, прогресивним, креативним фанатом веб технологій, який поєднує в собі і веб-розробника, і дизайнера і маркетолога, ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно підвищує свій професійний рівень і готовий взятися за проекти будь якою складності зробивши виклик сам собі!!!!

В кожний проект вкладаю свій досвід і знання для досягнення максимально високих результатів та якнайкращого втілення задумів клієнтів.

Моя мета — змінити бізнес підприємців таким чином щоб він приносив прибуток, а також про компанію чи певних осіб знало якнайбільше людей за допомогою он-лайн технологій, що дасть можливість не тільки ефективно рекламувати товари та послуги, але й збільшувати кількість потенційних замовників для розвитку вашої справи.

Для більш детального ознайомлення пропоную відвідати розділ «НАШІ РОБОТИ», де презентовані проекти для моїх клієнтів

Якщо Ви вважаєте, що за допомогою інтернет ресурсу Ви зможете вивезти свій бізнес на новий, більш високий рівень, але не знаєте з чого почати чи просто бажаєте отримати консультацію, чи ознайомитися з якимось проектом детальніше, просто зв’яжіться з нами.

Звернувшись до нас Ви не пожалкуєте, натомість отримаєте професійну, кваліфіковану підтримку Вашого проекту постійно. Адже з кожним з наших клієнтів ми підтримуємо зв’язок, і з задоволенням на їх прохання удосконалюємось!!!!!

Ми успішно пройшли сертифікацію від компанії TemplateMonster і тепер є сертифікованим веб-розробником з WordPress, конструктора Elementor, а також HTML5 CSS


HTML5 CSS Certification by TemplateMonster
WordPress Certification by TemplateMonster
Advanced WordPress Certification by TemplateMonster
WordPress Elementor Certification by TemplateMonster

РОЗКАЖІТЬ НАМ ПРО СВІЙ ПРОЄКТ
І МИ МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І НЕДОРОГО
ВТІЛИМО ВАШУ МРІЮ В ЖИТТЯ.