ВІДГУКИ

РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ СУЧАСНИХ ВЕБ САЙТІВ
ДЛЯ БІЗНЕСУ, ТОРГІВЛІ, ІМІДЖУ

(098) 63-85-662

Отримувати відгуки завжди приємно

 

Відгуки наших клієнтів

 • Володимир

  Володимира знайшов через ОЛХ. Сайт зробив досить швидко, до 10 днів. Я вважаю, що міг і швидше, але затримки були в мені.. Найбільше сподобалось у ньому - це вміння досягати нестандартних завдань у найкоротші терміни. Також, досить детально пояснив технічні можливості сайту (структуру сайту, як його наповнювати, робити практично усі зміни, які стосуються роботи сайту ). Я переконаний, шо Володимир - це професіонал своєї справи і обов'язково його рекомендую, як фахівця у своїй сфері.
  Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна / якість

 • Марія Кравченко

  Надзвичайно, неймовірно талановита людина, яка має індивідуальний, творчий підхід до кожного клієнта, фантастичий досвід і широка уява. Неймовірна робота, яка дарує глядачу позитив і максимум інформації. Дякую за підтримку і розуміння того, що я хотіла втілити саме в свою творчість, щоб клієнт чітко розумів, що шукає. А я тішила око зробленою роботою.
  Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Якість

 • Taras Buhay

  Контакти знайшов в інтернеті. Звертався за розробкою Інтернет каталогу.Тут отримав вичерпну консультацію, поради щодо всіляких функцій, та головне про функції, на яких можна зекономити. Людина розуміє про що говорить, а це свідчить про її професіоналізм. З Володимиром можна порадитись та знайти оптимальне рішення для вашого бізнесу.
  Позитивні: Вартість, Професійність, Якість

  Taras Buhay
  Banti.ua
 • Оля Кардаш

  Професійний підхід, якісна робота. Дякою Володимиру за відмінну роботу у створені сайту. Створив доступний та зручний сайт. Завжди на зв’язку , постійна підтримка по всім технічних питаннях. Дякою Вам за вашу роботу !

 • Іван Боярин

  Громадська організація "Галицькі зубри" висловлює своє визнання та подяку за вдало створений логотип для нашого товариства. Наш голова Тарас Парило розмістив його на бланк організації.
  Позитивні: Оперативність

  Іван Боярин
  Громадська організація "Галицькі зубри"

РОЗКАЖІТЬ НАМ ПРО СВІЙ ПРОЄКТ
І МИ МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І НЕДОРОГО
ВТІЛИМО ВАШУ МРІЮ В ЖИТТЯ.